П'ятниця, 01 липня 2022

Афіша


Image

МОВОЮ МИСТЕЦТВА РОЗКАЖЕМО СВІТУ ПРО СЛАВУТИЧ

Краєвиди Славутича завжди надихали художників до творчості. В якому ще місці можна прогулюючись, побачити маленьку прибалтику, чи затишний бакинський дворик?!
Митці зображують на своїх полотнах архітектуру, вулички, міські пейзажі. Такі роботи — надзвичайно цінні, адже вони передають і наступним поколінням дихання часу, показують яким було наше місто в різні часи.
Кожне з таких полотен стане освідченням у коханні Славутичу в рік його 35-річчя, увічнення у художніх творах його історії і сьогодення.
Цей творчий проєкт покликаний посилити і туристичну привабливість Славутицького регіону.
Запрошуємо митців до творчої праці!
Виставка робіт художників буде відкрита в Мистецькій галереї Славутича до Дня міста-2022!
Довідково: Відділ культури, національностей та релігій, тел: 04579 (2-36-18)

Image

­Реєстраційна форма учасника міського фестивалю-конкурсу  «ТВОРЧА РОДИНА» до 35-річчя м.Славутича

Славутич – ЮВІЛЯР! Йому виповнюється 35 років!

 У місті культурної енергії чимало творчих родин, які захоплюються мистецтвом і знаходять час на своє хобі - вони  співають, танцюють, малюють, грають на музичних  інструментах,  займаються театром, декоративно-ужитковим мистецтвом.

Не секрет,  що творча діяльність впливає на відчуття щастя.

Бажаємо славутицьким родинам натхнення для творчого вираження і запрошуємо презентувати свої мистецькі здібності під час проведення фестивалю-конкурсу «ТВОРЧА РОДИНА, який відбудеться в День матері, 8 травня 2022 року. Реєстрація учасників до 25 квітня.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі.

 Під час оцінювання враховується  рівень художнього виконання, якість музичного супроводу,  загальна культура виступу, володіння технікою та матеріалом, оригінальність творчого задуму. Учасників та переможців чекають нагороди.

 Для участі у фестивалі-конкурсі заповніть усі поля форми.