П'ятниця, 01 липня 2022

Окрилені творчістюМаслій Лариса Валеріївна – директор КЗ «Кіноконцертний комплекс».
Має неабиякий творчий потенціал, артистична та відповідальна у підході до будь-якої справи.
Вміє генерувати нові ідеї та шукає нові форми організації дозвілля й розкриття творчого потенціалу підростаючого покоління. Натхненно служить славутичанам багато років, впевнено реалізуючи завдання сфери культури та мистецтв.

Передній Дмитро Валентинович - організатор культурно-освітньої діяльності КЗ «Кіноконцертний комплекс».
Своєю багаторічною практикою він довів, що фахово вміє спілкуватися з аудиторією, створити культурний простір із певною атмосферою, виконати запити жителів на культурно-дозвільні потреби, сприяти розвитку творчих здібностей наших славутичан. У нього багато творчих завдань і всі вони йому до снаги.

Солодникова Надія Федорівна – старший викладач, завідуючий фортепіанним відділом. Працює в ДШМ з 1988 року. Дві її випускниці працюють викладачами та концертмейстерами в школі мистецтв м.Славутича. Учні Надії Федорівни - лауреати обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Фадєєва Олена Олексіївна – страший викладач, завідуючий вокально-хоровим відділенням. Працює в ДШМ з 1988 року. Незмінний керівник зразкового дитячого колективу «Дзвони сонця». Хорові колективи та учні-солісти – призери багатьох Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів.
Середицька Алла Володимирівна – викладач вищої категорії з класу вокалу. Працює в ДШМ з 1988 року. Багато її учнів протягом всіх років ставали лауреатами конкурсів всіх рівнів.

Разжигаєва Людмила Юріївна – викладач-методист, завідуючий відділом народних інструментів. Працює в ДШМ з 1988 року. Висока результативність роботи викладача щорічно підтверджується призовими місцями її учнів на Міжнародних та Регіональних конкурсах.

Бовкун Ольга Жанівна – старший викладач вищої категорії, очолює хореографічне відділення ДШМ з 1988 року. Випускниця Ольги Жанівни працює в ДШМ м.Славутича. Керівник хореографічного ансамблю «Арабеск». Колектив та солісти ансамблю є лауреатами багаточисельних конкурсів.

Мошківська Людмила Романівна – старший викладач вищої категорії. Керівник зразкового хореографічного колективу «Славутич». Колектив та солісти ансамблю є лауреатами багаточисельних конкурсів. Випускники колективу працюють в хореографічних ансамблях України та зарубіжжя.

Зусманова Світлана Аврамівна - старший викладач вищої категорії. Завідуючий відділом образотворчого мистецтва. Учні викладача постійні учасники конкурсів де посідають призові місця. Випускники успішно вступають в мистецькі заклади України.

Хілобок Людмила Володимирівна - викладач вищої категорії відділення образотворчого мистецтва. Учні викладача постійні учасники конкурсів де посідають призові місця. Підготувала до вступу в мистецькі заклади багатьох випускників ДШМ.

Дружкова Тамара Олексіївна – викладач-методист , керівник зразкового театрального колективу «Імпровізація». Багато випускників колективу закінчили профільні вищі мистецькі заклади та працюють в Україні і за кордоном. Колектив посідає призові місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Петрова Лариса Микитівна – старший викладач вищої категорії з класу фортепіано. Заступник директора з навчально-виховної роботи ДШМ. Користується великим авторитетом у колег. Надає методичну допомогу молодим викладачам.

Навара Анатолій Миколайович - викладач вищої категорії з класу сопілки. Ансамбль сопілкарів та солісти викладача щорічно посідають призові місця на конкурсах різних рівнів.

Жилевська Валерія Едуардівна – концертмейстер вищої категорії та викладач з класу фортепіано. Супроводжує виступи учнів-лауреатів скрипалів на конкурсах різних рівнів та на міських і шкільних концертах. Як викладач підготувала лауреата Всеукраїнського конкурсу.

Пугачова Марина Юріївна – концертмейстер та викладач з класу фортепіано вищої категорії. Супроводжує виступи учнів – лауреатів вокалістів на конкурсах всіх рівнів. Як викладач підготувала лауреатів Всеукраїнських конкурсів.

Яновська Євгенія Миколаївна - викладач вищої категорії з класу фортепіано. Працює в ДШМ м.Славутича з 1990 року. Розробила методику роботи з дітьми з особливими потребами. Підготувала лауреатів обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Курильова Світлана Анатоліївна - викладач вищої категорії відділення образотворчого мистецтва. Учні її класу посідають призові місця у обласних та Всекраїнських конурсах образотворчого мистецтва.

Нітченко Микола Миколайович – викладач вищої категорії з класу вокалу. Має в класі лауреатів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Підготував до вступу в мистецькі заклади двох випускників, які нині працюють в м.Славутичі.

Борисенко Алла Іванівна – концертмейстер вищої категорії хореографічного колективу «Арабеск». Супроводжує колектив на всіх виступах в місті та конкурсах різних рівнів.

Пахомова Олена Тимофіївна – концертмейстер вищої категорії зразкового хореографічного колективу «Славутич». Супроводжує колектив на всіх виступах в місті та конкурсах різних рівнів.

Пустинних Тетяна Василівна – старший викладач вищої категорії теоретичних дисциплін. Працює в ДШМ з 1988 року. Досвідом своєї роботи викладач неодноразово ділився на обласних методичних об’єднаннях. Учні викладача приймали участь в обласній олімпіаді з сольфеджіо.

Кириєнко Ірина Федорівна – викладач першої категорії з класу скрипки. Працює в ДШМ з 1992 року. Підготувала до вступу в мистецькі заклади двох випускниць. Учні викладача приймають участь в обласних академічних концертах та конкурсах.

Сивка Лариса Олександрівна  – режисер КЗ «Кіноконцертний комплекс» та театральної студії «Драм Арт». Творча, талановита, креативна! Співпрацює з акторами, звукорежисерами, відеооператорами, декораторами, костюмерами та іншим персоналом для реалізації творчих задумів КЗ «Кіноконцертний комплекс». Створює справжню магію для славутичан.

Шрамченко Лариса Леонідівна – концертмейстер вищої категорії, працює в ДШМ з 1988 року. Завідуючий секцією додаткового музичного інструменту.

Мамикіна Олена Юріївна - концертмейстер вищої категорії хореографічних ансамблів «Юність» (до 2018 року), «Птаха» ( з 2019 року) та струнно-смичкового відділу. Супроводжувала виступи учнів-скрипалів на обласних академічних концертах та конкурсах.

Тиханкіна Людмила Андріївна – старший викладач вищої категорії з класу віолончелі. Має постійний клас учнів. Учні Людмили Андріївни посідають призові місця на обласних академічних концертах та конкурсах.

Ілляшов Василь Анатолійович – викладач-методист з класу гітари. Незмінний керівник естрадного ансамблю «Алегріас». Учні викладача посідають призові місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Корнакова Тетяна Михайлівна – викладач-методист , завідуючий теоретичного відділу музичного відділення. Має опубліковані посібники початкового курсу історії мистецтв, та веб-конспекти з музичної літератури.

Смолярчук Людмила Олексіївна - керівник народного вокального колективу «Пой, душа» міського відділу культури, національностей та релігій.
З цим колективом вона з самого його народження - 2006 року.
Кожне її заняття - це новаторська ідея, що сприяє збереженню цінностей народної пісні. Досвідчений фахівець, завжди у творчому пошуку, активна, емоційна, постійно займається самоосвітою.

Приходчук Дмитро Вікторович – художній керівник народної хорової капели «Натхнення» міського відділу культури, національностей та релігій.
Свою співочу майстерність творчий колектив під його керівництвом неодноразово демонстрував на обласному огляді-конкурсі хорових колективів ім. К.Стеценка, де посідав перші місця серед колективів Київщини.
Художній керівник постійно оновлює і урізноманітнює репертуар, освоюючи класику, сучасну і духовну музику, твори українських сучасних композиторів, народних пісень, джазових композицій.

Тетяна Бакри-Ніхельман - керівник народного театру «Добрий настрій» міського відділу культури, національностей та релігій.
Її життєва історія тісно переплетена з історією театрального колективу, який вона створила у 1989 році. За час роботи підготувала низку творчих постановок. Режисер в постійному творчому пошуку – формує репертуар, реалізовує, оцінює результат сам і порівнює свою оцінку з реакцією зали. А глядач завжди тепло вітає кожну їх прем’єру.
За значні успіхи в популяризації аматорського мистецтва, колективу присвоєно почесне звання «народний аматорський».

Алімов Євгеній Абдулайович - директор краєзнавчого музею історії м.Славутича та Чорнобильської АЕС.
Працює директором з 2004 року, з часу відкриття музею. Численні музейні експонати зібрані ним особисто. У нього багато планів, ідей, амбіцій. Він працює над тим, щоб розширити аудиторію і зробити так, щоб молодь усвідомлювала, наскільки цікавим і глибоким є дотик до історії свого краю.

Кокіна Наталія Сергіївна – завідувач відділу інформаційних технологій Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру. Наталія Сергіївна знаючий спеціаліст, гарний організатор масових заходів, активний учасник суспільного життя Централізованої бібліотечної системи. Саме за її активної участі було реалізовано в дію Загальноміський проект «Електронна бібліотека».

Козленко Наталія Анатоліївна – завідувач Бібліотечно-інформаційним Центром для дітей та юнацтва Славутицької ЦБС. Наталія Анатоліївна - справжній професіонал, займає активну життєву позицію.
Головним принципом бібліотечної роботи з дітьми для Наталії Анатоліївни став принцип дати їм упевненість, що кожний читач завжди знайде в бібліотеці розуміння і добру пораду, одержить всіляку допомогу і відповіді на більшість запитань.

Портная Наталія Василівна – директор Славутицької Централізованої бібліотечної системи – високопрофесійний фахівець, досконало володіє ефективними формами і методами організації трудового процесу. Забезпечує високу результативність праці, яка підтверджується дипломами, подяками та почесними грамотами. Систематично підвищує свою кваліфікацію, відвідуючи семінари бібліотечних працівників.

Тукмачова Любов Тимофіївна - завідуюча бібліотекою-філіалом №2 (при Славутицькій міській лікарні).
Має великий досвід роботи, відповідальна, активна, гарний організатор.
З шаною та розумінням відноситься до кожного читача, чим заслужила велику повагу як користувачів бібліотеки, працівників лікарні так і колег по роботі.
Адже не дарма цю бібліотеку в Славутичі частіше називають «Аптекою для душі».

Варицька Тетяна Петрівна - страший викладач з класу фортепіано. З лютого 1999 року працювала заступником директора з навчально-виховної роботи, а з вересня 2011 року очолює Дитячу школу мистецтв.

Котельницький Анатолій Анастасійович - викладач вищої категорії з класу бас – гітари, концертмейстер. Керівник оркестру народних інструментів та естрадного оркестру Дитячої школи мистецтв.

Фещук Ольга Андріївна–  закінчила Чернігвський колегіум ім. Т.Г. Шевченка – магістр - викладач вокалу та режисер масових свят. Співає, проводить заходи та бере активну участь у багатьох творчих проєктах КЗ «Кіноконцертний комплекс».

Віхарєв Едуард Володимирович – звукорежисер КЗ «Кіноконцертний комплекс». Професіонал, музикант. Має багаторічну практику технічного обслуговування різноманітних заходів. Має досвід роботи в турових компаніях з виїздом на гастролі різних музичних колективів.

Єршов Сергій Вікторович – музичний редактор, звукорежисер, аранжувальник КЗ «Кіноконцертний комплекс». За його участю проходять всі загальноміські свята та концертні програми. Ним було написано безліч пісень про Славутич, а також Сергій є автором гімну ККК. Він завжди в творчому пошуку. Його музичне обдарування, відповідальність в роботі, творчість та натхнення є гарантом успіху роботи КЗ «ККК».

Полторін Дмитро Анатолійович – режисер-постановник КЗ «Кіноконцертний комплекс». Закінчив вище Луганське училище культури за фахом режисер-постановник масових і театралізованих заходів. Луганський Національний педагогічний університет ім. Т.Шевченка за фахом педагог, психолог. До 2014 року - телевізійний режисер дитячих програм м.Луганськ. З 2015 року з його майстерністю та оригінальністю познайомилось і місто Славутич.