Понеділок, 16 травня 2022

НовиниДушевна справа

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На урочистостях з нагоди Дня міста Славутича – 2021 відзнакою «За особистий внесок в розвиток міста» нагороджена художній керівник народного аматорського театрального колективу «Добрий настрій» Тетяна Бакри-Ніхельман.

Ця творча, енергійна жінка працює у сфері культури не один десяток літ.

Народилася вона в м.Чорнобиль, там закінчила школу і скільки себе пам’ятає,обожнює сцену і театр.

Романтика і невгамовний характер позвали її в юності на Північ в Тюменську область. Там і закінчила Тетяна Тюменський інститут культури, режисерський факультет.

Але душа її завжди сумувала за малою батьківщиною, де жили її батьки. І вона разом зі своєю сім’єю повернулася сюди на Полісся, в місто, яке тільки розпочало будуватися після аварії на Чорнобильській АЕС. Тут в новій будові Кіноконцертного комплексу в 1989 році вона об’єднала навколо себе аматорів театрального мистецтва. Їх перші вистави з захопленням були прийняті глядачами. А через деякий час театр міцно увійшов в культурний простір Славутича і отримав звання народного колективу.

Режисер завжди в творчому пошуку – підбір репертуару і акторів на ролі, пошив костюмів, виготовлення реквізиту, художнє і музичне оформлення… Сьогодні у складі театрального колективу 28 учасників, це і зовсім юні таланти (молодша група) і дорослі люди, працівники різних сфер міста. Учасники колективу беруть участь у загальноміських заходах: ставлять уривки з п’єс, створюють літературно-музичні композиції, проводять тематичні вечори та розважальні програми, виступають як окремі виконавці на концертах та конкурсах естрадної пісні. Багато заходів театральний колектив проводить разом із Центром німецької культури «Хоффнунг».

Нині на День міста театр подарував глядачам «Музичну годину» - свято пісні та доброго настрою, що з успіхом пройшла в Московському кварталі, на подвір’ї ЗБІЦ за участі акторів-аматорів: Валерія Ніхельмана, Людмили Куманяєвої, Ольги Скреки, Віри Савенок, Тетяни Коровченко, Анатолія Склярова, Ольги Кропатої, Любов Житник, Володимира Суржика, Тамари та Миколи Захарченко.

Ми щасливі, що разом робимо душевну справу для людей, - ділиться своїми емоціями учасниця народного театру Любов Житник. - Під час зустрічі з глядачами відбувається таке об'єднання, спалахує енергетична іскра і ніхто не залишається байдужим, а ні актори, а ні глядачі.

Популярні новини

Славутич туристичний

Підписка

Ви маєте можливість завжди бути в курсі культурного життя Славутича