П'ятниця, 01 липня 2022

БІЦ для дітей та юнацтваБібліотечно-інформаційний Центр для дітей та юнацтва

Послугами бібліотечного Центру користуються біля 4тисяч мешканців міста. Це діти віком від 7 до 17 років, діти з обмеженими можливостями, молоді мами i тата, педагоги, студенти, люди пенсійного віку, вci, кого задовольняє зміст фонду i якість бібліотечного обслуговування.

Своїх перших читачів міська бібліотека для дітей прийняла у серпні 1988 року в двоповерховому котеджі Київського кварталу. А через 12 років, у вересні 2000, Славутицька міська бібліотека для дітей першою в Київській області була реорганізована в бібліотечно-інформаційний Центр для дітей та юнацтва.

Це спільний проект міських відділів культури і освіти з інформаційного забезпечення культурно - освітньої галузі міста, який спрямований на створення найбільш сприятливих умов для реалізації прав дітей та підлітків,  на повноту, свободу доступу i вибору інформації, надання інформаційних послуг високої якості, орієнтованих на piзнi групи користувачів.

Для читачів відкриті абонементи книговидачі, бібліографічно - інформаційний відділ , читальна зала, центр розвитку інтелектуальних i творчих здібностей дітей та підлітків.

Для різних категорій читачів працюють об'єднання за інтересами.

Клуб для дошкільнят та учнів 1-4 класів «Чомучки» об'єднує маленьких читачів, які цікавляться навколишнім середовищем i прагнуть дізнатися якомога більше. Разом з бібліотекарем діти своїми руками створюють цікаві поробки, реставрують книги, приймають участь в дійствах та заходах бібліотеки.

На зустріч з казкою маленьких читачів гостинно запрошує ляльковий театр «Веселочка». Разом з бібліотекарами діти стають акторами і героями багатьох вистав.

Відвідувачі бібліотечного Центру мають рідкісну можливість доторкнутися до прадавнього сакрального оберегу українців – ляльки – мотанки. Креативний клуб «Оберіг» проводить цікаві та змістовні заняття та майстер – класи.

Бібліотечно-інформаційний Центр для дітей та юнацтва бере активну участь в громадських заходах міста, організовує багато цікавого i неординарного, що перетворює бібліотечні будні на свята. Це й презентації  книг, зycтpiчі з письменниками та художниками, бесіди, огляди самих цікавих друкованих видань, виставки дитячого малюнку, читацькі конкурси та багато іншого.

Адреса : 07101, Київська обл., м.Славутич, вул.77-ї Гвардійської Дивізії, 1
Тел.: (04579) 2-35-64, 2-40-88
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Директор Наталія Козленко