П'ятниця, 01 липня 2022

Дитяча школа мистецтвДитяча школа мистецтв

Дитяча школа мистецтв м.Славутича відкрита в 1988 році. У 1998 році школа отримала нове приміщення з концертною залою, хоровими та хореографічними класами, студіями образотворчого мистецтва та необхідною кількістю класів для індивідуального навчання. Сьогодні школа це – цілісний навчальний комплекс, що має гнучку систему навчання та виховання. Понад 600 юних славутичан навчаються на її 5 відділеннях. Підтвердженням високої майстерності учнів та викладачів ДШМ свідчать їх відзнаки та перемоги в Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних конкурсах та фестивалях. І з кожного вихованці школи не повертаються без призових місць.

На всіх відділеннях школи працює 19 творчих колективів, із них 4 мають звання «зразковий». Поряд з навчально-виховною роботою школа працює і як міський філармонічний центр.
За ці роки школа знайшла своє неповторне творче обличчя, пройшла етап від становлення до осягнення духовних глибин, утвердження славних традицій. За рівнем оснащення і за рівнем викладання цей заклад сягає сучасних світових стандартів.

Викладацький колектив школи впевнений що мистецтво, як частка високої духовності, назавжди залишається в душі того, хто ним хоч раз причастився.

Адреса: 07101, Київська обл., м. Славутич, вул. Курчатова, буд. 4.
Тел. вахти корпусу №1: (04579) 2-96-31
Тел. вахти корпусу №2: (04579) 2-38-63
Факс: (04579) 2-06-00
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Cайт: http://dshislavutich.wixsite.com/culture
Директор Тетяна Варицька